Plynové grily

Záhradné grily | Príslušenstvo grilu | Grilovanie

Záhradné grily | Príslušenstvo grilu

skcsendehuuk

predaj grilov

Phantom™ P500

Predstavte si matne čierny gril zahalený do hodvábne tmavej farby od vrchu veka až po uzamykacie kolieska. Je vybavený zadným horákom pre ražeň, bočným infračerveným horákom (na prudké zatiahnutie mäsa alebo prípravu omáčky na panvici), inovatívnym takmer bezúdržbovým roštom z liatej nereze v tvare vĺn a inovovaným odkladacím roštom, ktorý vám poskytne ešte viac miesta, napríklad na zavesenie kuracích paličiek. K tomu všetkému dostanete veľa úložného miesta na dvoch postranných policiach a vo vnútri grilu, kde zároveň ľahko skryjete nevzhľadnú fľašu s plynom. Farebne podsvietené ovládacie gombíky vás už nikdy ani v tme nenechajú na pochybách, či ste vypli po grilovaní všetky horáky. Modelový rad PHANTOM nie je len grilovanie, to je životný štýl.
Travel Q285Travel Q285
Základná cena s DPH
Predajná cena po zľave
Predajná cena s DPH2899,00 €
Zľava
Cena / kg:
Travel Q285
Zvlášť odolné horáky Výnimočná odolnosť  Takmer nezničiteľné. Horáky odolné korózii. Záruka 15 rokov.
rogue-se-3337
Infračervený Sizzle ZONE ™ postranné horák Perfektný steak  Dokonale skaramelizované kôrka a zároveň šťavnatá chuť ako zo steakové reštaurácie.
Infračervený Sizzle ZONE ™ postranné horák Perfektný steak  Dokonale skaramelizované kôrka a zároveň šťavnatá chuť ako zo steakové reštaurácie.
Infračervený Sizzle ZONE ™ postranné horák Perfektný steak  Dokonale skaramelizované kôrka a zároveň šťavnatá chuť ako zo steakové reštaurácie.
Popis

LUXUSNÝ VZHĽAD

Výsledok grilovania to úplne neovplyvní, ale garantujeme vám, že na zamatovej matnej čiernej, do ktorej je každý gril modelového radu PHANTOM zahalený, nechá každý oči.

Luxusný vzhľad

FĽAŠA NA PLYN SCHOVANÁ VO VNÚTRI GRILU

Čo si budeme rozprávať, propán-butánová fľaša nevyzerá nikdy pekne. Preto ju vo väčšine našich plynových grilov schovávame za dvierka, kde nájdete aj osvetlené poličky.

Fľaša na plyn schovaná vo vnútri grilu

EXTRA VÝKON

Gril má celkom 4+2 horáky. Štyri hlavné nerezové so špeciálnymi krytmi, aby sa do trysiek horákov nedostalo nič, čo tam nepatrí. Tie sú navyše vybavené systémom vzájomného zapaľovania, takže keď náhodou pri zapaľovaní nechytia všetky, zapália sa navzájom od seba. Gril ďalej disponuje zadným horákom pre ražeň a jedným bočným infračerveným (tzv. Sizzle Zone).

Extra výkon

SIZZLE ZONE™

Dvojica infračervených horák dokáže vyvinúť teplotu až 800 °C. Vďaka tomu na ňom perfektne zatiahnete steak a všetka šťava zostane vo vnútri.

SIZZLE ZONE™

ZADNÝ HORÁK PRE RAŽEŇ

Stačí nasadiť ražeň a môžete pomaly a rovnomerne grilovať kura alebo, vďaka vysokému veku, pokojne aj celé stehno alebo malé prasiatko.

Zadný horák pre ražeň

ZAPAĽOVANIE JETFIRE™

Každý z hlavných horákov je vybavený jednoduchým, ale účinným systémom zapaľovania. Stačí otočiť gombíkom. Bez problémov a bezpečne tak zapálite horák za každého počasia.

Zapaľovanie JETFIRE™

MULTIFUNKČNÝ OHREVNÝ NÁSTAVEC

Dramaticky rozširuje plochu grilu, s ktorou môžete pracovať. Vďaka prepracovanému systému prierezov cez neho neprepadne ani kúsok cibule, na okrajoch do nich môžete zavesiť napríklad kuracie paličky.

Multifunkčný ohrevný nástavec

VEĽA ODKLADACIEHO MIESTA

Na oboch stranách grilu sú priestranné odkladacie stolíky, ktoré sa dajú sklápať. Oba stolíky sú vybavené háčikmi na utierky a grilovacie náradie. 

Veľa odkladacieho miesta

VSTAVANÝ TEPLOMER ACCU-PROBE™

Vo veku grilu je zabudovaný teplomer, pomocou ktorého ľahko ustrážite ideálnu teplotu toho, čo práve grilujete.

Vstavaný teplomer ACCU-PROBE™

PODSVIETENÉ OVLÁDACIE GOMBÍKY

Aj keď sa grilovanie pretiahne, nemusíte mať strach, že stratíte prehľad, čo sa vo vašom grile deje. Podsvietené ovládanie na prvý pohľad ukáže, aké horáky sú v prevádzke. Nielen že vás pohybový senzor privíta s rozsvieteným logom na podlahe, ale aj si môžete zvoliť farebnú kombináciu podsvietenia. Samozrejmosťou je aj vnútorné osvetlenie grilovacieho priestoru.

Podsvietené ovládacie gombíky

MASÍVNY ROŠT WAVE™ Z LIATEHO NEREZU

Ak je niečo úplne zásadné pre správny výsledok grilovania, je to rošt. V prípade grilu PHANTOM PRESTIGE 500 sa jedná o absolútnu inováciu medzi roštmi, ktorá kombinuje skvelé tepelné vlastnosti liatinových roštov s jednoduchou údržbou a dlhou životnosťou nerezových roštov.

Masívny rošt WAVE™ z liateho nerezu

VÝHODY

 

PB fľaša
vo vnútri

PB lahev
vo vnútri

Vysoký
výkon

Vysoký 
výkon

Luxusné
prevedenie

Doživotná záruka

Rošt z litého nerezu

TECHNICKÉ
SPECIFIKACE

PHANTOM PRESTIGE 500

Řada Phantom, Prestige
Řada Phantom, Prestige
Kód tovaru P500RSIBPMK-3-CS-PHM
Farba matne čierna
Palivo Propán bután
Výkon (kW) 25,7 výkon všetkých horákov
Hmotnosť (kg) 105
Rozmer grilu (š/v/h v cm) 169 x 67 x 132
Rozmer roštu (cm) 71 x 46
Materiál roštu Masívny rošt WAVE™ z liateho nerezu
Počet horákov 4+2
Materiál horákov Nerez
Odkladacia plocha Áno
Bočný horák Áno
Sizzle Zone Áno
PB bomba vo vnútri Áno (max 10 kg)
Teplomer Áno
Záruka Doživotná
palivo
propan-butan
zemný plyn
rozmer grilu s/v/h
169x67x133
rošt - materiál
wave nerez
výkon
25,7 kW
materiál horáku
nerez
odkladacia plocha
áno
hmotnosť
115 kg
bočný horák
áno
sizzle zone
áno
záruka
LIFE TIME
teplomer
áno
palivo
propan-butan
počet horákov
4+2
rozmer roštu
60x45

   created by: Marek Sarvas - výroba stránok