Plynové grily

Záhradné grily | Príslušenstvo grilu | Grilovanie

Záhradné grily | Príslušenstvo grilu

skcsendehuuk

predaj grilov

Rogue SE 525 čierny

Plynový gril ROUGE SE 525 je ukážkovým členom modelového radu ROUGE SE. Pýši sa grilovacou plochou 73 x 45 cm, štyrmi klasickými horákmi z nerez ocele, zadným horákom pre ražeň a bočným infračerveným horákom v ľavej polici, ktorý je našou špecialitou - dokáže vyvinúť teplotu až 800 °C. Samotný rošt grilu je z nerezovej ocele so špecifickým tvarom vĺn, takže efektívne akumuluje teplo a zároveň takmer znemožňuje prepadnutie drobnejších kúskov jedla. Keď to všetko doplníme ešte o priestor vo vnútri grilu, do ktorého môžete schovať propán-butánovú fľašu, dva veľkorysé odkladacie priestory, vstavaný teplomer a množstvo ďalších užitočných vychytávok, ako integrovaný otvárač na fľaše, vysoké veko alebo elegantný ovládací panel s podsvietenými ergonomickými gombíkmi, dostanete gril, ktorý je z hľadiska pomeru cena x výkon jedným z najlepších na trhu. Skúste grilovať úplne inak, než ste boli doteraz zvyknutí. Buďte ROGUE.
Infračervený Sizzle ZONE ™ postranné horák Perfektný steak  Dokonale skaramelizované kôrka a zároveň šťavnatá chuť ako zo steakové reštaurácie.Infračervený Sizzle ZONE ™ postranné horák Perfektný steak Dokonale skaramelizované kôrka a zároveň šťavnatá chuť ako zo steakové reštaurácie.
Základná cena s DPH
Predajná cena po zľave
Predajná cena s DPH1699,00 €
Zľava
Cena / kg:
Infračervený Sizzle ZONE ™ postranné horák Perfektný steak  Dokonale skaramelizované kôrka a zároveň šťavnatá chuť ako zo steakové reštaurácie.
Infračervený Sizzle ZONE ™ postranné horák Perfektný steak  Dokonale skaramelizované kôrka a zároveň šťavnatá chuť ako zo steakové reštaurácie.
Infračervený Sizzle ZONE ™ postranné horák Perfektný steak  Dokonale skaramelizované kôrka a zároveň šťavnatá chuť ako zo steakové reštaurácie.
Infračervený Sizzle ZONE ™ postranné horák Perfektný steak  Dokonale skaramelizované kôrka a zároveň šťavnatá chuť ako zo steakové reštaurácie.
Popis

FĽAŠA NA PLYN SCHOVANÁ VO VNÚTRI GRILU

Čo si budeme rozprávať, propán-butánová fľaša nevyzerá nikdy pekne. Preto ju vo väčšine našich plynových grilov schovávame za dvierka, kde nájdete aj osvetlené poličky.

Fľaša na plyn schovaná vo vnútri grilu

EXTRA VÝKON

Gril má celkom 4+2 horáky. Štyri hlavné nerezové so špeciálnymi krytmi, aby sa do trysiek horákov nedostalo nič, čo tam nepatrí. Tie sú navyše vybavené systémom vzájomného zapaľovania, takže keď náhodou pri zapaľovaní nechytia všetky, zapália sa navzájom od seba. Gril ďalej disponuje zadným horákom pre ražeň a jedným bočným infračerveným (tzv. Sizzle Zone).

Extra výkon

SIZZLE ZONE™

Dvojica infračervených horák dokáže vyvinúť teplotu až 800 °C. Vďaka tomu na ňom perfektne zatiahnete steak a všetka šťava zostane vo vnútri.

SIZZLE ZONE™

ZADNÝ HORÁK PRE RAŽEŇ

Stačí nasadiť ražeň a môžete pomaly a rovnomerne grilovať kura alebo, vďaka vysokému veku, pokojne aj celé stehno alebo malé prasiatko.

Zadný horák pre ražeň

ZAPAĽOVANIE JETFIRE™

Každý z hlavných horákov je vybavený jednoduchým, ale účinným systémom zapaľovania. Stačí otočiť gombíkom. Bez problémov a bezpečne tak zapálite horák za každého počasia.

Zapaľovanie JETFIRE™

VEĽA ODKLADACIEHO MIESTA

Na oboch stranách grilu sú priestranné odkladacie stolíky, ktoré sa dajú sklápať. Oba stolíky sú vybavené háčikmi na utierky a grilovacie náradie. 

Veľa odkladacieho miesta

PODSVIETENÉ OVLÁDACIE GOMBÍKY

Aj keď sa grilovanie pretiahne, nemusíte mať strach, že stratíte prehľad, čo sa vo vašom grile deje. Podsvietené ovládanie na prvý pohľad ukáže, aké horáky sú v prevádzke. Nielen že vás pohybový senzor privíta s rozsvieteným logom na podlahe, ale aj si môžete zvoliť farebnú kombináciu podsvietenia. Samozrejmosťou je aj vnútorné osvetlenie grilovacieho priestoru.

Podsvietené ovládacie gombíky

EXTRA ODOLNÉ HLINÍKOVÉ OHNISKO

Je takmer nezničiteľné, ľahko odoláva korózii a aj naň sa vzťahuje pätnásťročná záruka.

Extra odolné hliníkové ohnisko

OTVÁRAČ NA FĽAŠE

Detaily sú pre nás dôležité. Preto aj takým drobnostiam, ako je napríklad otvárač na fľaše, venujeme veľa pozornosti.

Otvárač na fľaše

PORCELÁNOM SMALTOVANÝ LIATINOVÝ ROŠT WAVE™

Perfektný rošt je srdcom celého grilu a tomu, ako sa v ňom darí akumulovať teplo, zodpovedá výsledok grilovania. My pokrývame liatinové rošty porcelánovou vrstvou, ktorá ich chráni predovšetkým pred koróziou. Zároveň tvar vlniek rovnomerne prenáša teplo a zaručuje skvelé opekanie.

Porcelánom smaltovaný liatinový rošt WAVE™

VSTAVANÝ TEPLOMER ACCU-PROBE™

Vo veku grilu je zabudovaný teplomer, pomocou ktorého ľahko ustrážite ideálnu teplotu toho, čo práve grilujete.

Vstavaný teplomer ACCU-PROBE™

VÝHODY

 

PB fľaša
vo vnútri

PB lahev
vo vnútri

Vysoký
výkon

Vysoký 
výkon

Sizzle
zone

Sizzle 
zone

15 rokov
záruka

Liatinový
Wave rošt

TECHNICKÉ
SPECIFIKACE

ROUGE SE 525 čierny

Řada Rogue SE
Kód tovaru RSE525RSIBPK-1-CS-A
Farba Čierna
Palivo Propán bután
Výkon (kW) 26,1
Výkon (kW) 79
Hmotnosť (kg) 79
Rozmer grilu (š/v/h v cm) 154 x 123 x 64
Rozmer roštu (cm) 73 x 45
Materiál roštu WAVE™ nerez
Počet horákov 4+2
Materiál horákov Nerez
Odkladacia plocha Áno
Bočný horák Áno
Sizzle Zone Áno
PB bomba vo vnútri Áno max 10 kg
Teplomer Áno
Záruka 15 let
Otočný špíz s motorem (rotiserie) Ototčný špíz s motorem (rotiserie) jako dárek ke grilu zdarma
palivo
propan-butan
zemný plyn
rozmer grilu s/v/h
144x64x121
rošt - materiál
wave nerez
výkon
26,1 kW
materiál horáku
nerez
odkladacia plocha
áno
hmotnosť
79 kg
bočný horák
áno
sizzle zone
áno
záruka
15 rokov
teplomer
áno
palivo
propan-butan
počet horákov
4+2
rozmer roštu
73x45

   created by: Marek Sarvas - výroba stránok